Diğer Sayfalar

 • Bilgim olmadan siparişim iptal edilmiş. Neden?

  Siparişinizdeki yetersiz bilgi veya ürünün tedarik edilememesi gibi nedenlerle sipariş iptali yapılabilmektedir.

  İptal durumunda ödemeniz açık provizyondaysa, açık provizyon işlemi iptal edilip sizden herhangi bir ödeme alınmaz. Bu durumda işlemler, ekstrenizde görünmez. Ancak havale/EFT ya da kredi kartı ile ödemeniz gerçekleşmişse, para iadeniz ödeme yönteminize göre yapılır. Geri ödeme süreleriyle ilgili detaylı bilgiye buradan (banka ve eft/havale geri ödeme süreleri maddesi) ulaşabilirsiniz.

 • Telefonumun IMEI numarası klonlandı. Ne yapmalıyım?

  Telefonun IMEI numarası klonlandığında telefon sahibine BTK tarafından bilgilendirme amaçlı bir SMS gönderilir.

 • Siparişimi iptal/iade etmek istiyorum, kredi taksitlerim devam edecek mi?

  Siparişiniz iptal veya iade edilebilir durumda ise talebiniz onaylandıktan sonra sipariş tutarınızın tamamı tek seferde “Hesabım – Para İadesi İşlemlerim – IBAN Bilgilerim” sayfasından tanımlayacağınız banka hesabınıza ödenir. Kredinizin toplam tutarı hesabınıza yatar, ancak bankanız, ödeme tablonuzda belirtilen taksit sayısı kadar ay boyunca ödemeleri talep etmeye devam eder. Taksitlerinizin ödeme planıyla ilgili detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

   

 • Yeni aldığım ürün bozuk çıktı. Ne yapmalıyım?

  Bazarci'dan yeni aldığınız ürünün son kullanma tarihi geçmişse veya ürünün bozuk olduğunu düşünüyorsanız, "Hesabım - Siparişlerim" sayfasından "Kolay İade" butonuna basıp ürünün durumuyla ilgili fotoğrafları ilgili alana yükleyerek bize başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Hediye çekim iade edilir mi?

  Siparişlerinizde kullandığınız hediye çekleri, siparişinizdeki bir ürünün iadesi durumunda, o ürünün toplam sipariş tutarına oranı kadar tarafınıza hediye çeki olarak 3 iş günü içerisinde iade edilir. Hediye çeklerinizin hangi tarihler arasında aktif olacağını ve hangi koşullarda kullanılabileceğini “Hesabım – Hediye Çeklerim” sayfasından inceleyebilirsiniz.

 • İade koşulları nelerdir?

  Bazarcı’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Bazarcı’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir. Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz. Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler şunlardır: Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler, Gazete, dergi gibi süreli yayınlar, Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, Basılı ürünler (kitap, vb.), Cayma hakkının sadece belli koşullarda geçerli olduğu ürünler şunlardır: Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır: Her türlü yazılım ve programlar - DVD, VCD, CD ve kasetler Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb.) Telefon kontör siparişleri Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olanlardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb.) ürünler iade alınmaz Hediye Ürün İadeleri: Bazarcı’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.