bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Taraftar Ürünleri
Futbol ülkemizde en çok sevilen spor dalıdır. Her kez kendine öz takım desteklemektedir. Stadyum olsun, evde tv başında takımımızı destekleriz.  İşte tam bu yüzden taraftar ürünlerini çok seviyoruz, kulübümüzün renklerini ve armasını her an her yerde taşımak inanılmaz hoşumuza gidiyor. Türkiye’de futbol 1800’lerin başlarında oynanmaya başlandı. İzmir ve İstanbul’da yaşayan gayrimüslimler ve yabancılar kendi aralarında takım kurdular. 1903 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1905’de Galatasaray ve 1907’de Fenerbahçe spor kulüplerinin kurulmasıyla futbol, Türkler arasında da popüler bir oyun olmaya başladı. İşgal kuvvetlerine karşı özellikle Fenerbahçe’nin aldığı galibiyetler bu ilgiyi daha da arttırdı. Cumhuriyetin ilanı ve öncesinde kurulan Türkiye Futbol Federasyonu ülkemizde futbolun yayılmasına öncülük etti. Bugün Türkiye Avrupa ve Dünya futbolunda ulusal takımı ve kulüp takımlarıyla adından söz ettiren bir seviyededir. Taraftar ürünleri üç büyük kulübün yanında dördüncü büyük Trabzonspor ve diğer şehir ya da semt takımlarının renk ve armaları ile de bulunabiliyor. Bunların yanında ulusal takım formalarını da satın alabiliyoruz. Kadın, erkek, çocuk ürünlerinin dışında ev dekorasyonu, tekstil ve kırtasiye ürünlerini de satın alabilmek mümkün. Ana taraftar ürünleri forma, şort ve bunların takımlarından oluşuyor. 
Formalar
Formalar futbolcuların giydiği ürünlerin birebir kopyası olarak üretiliyor. Her sene yeniden tasarlanan profesyonel formalarla birlikte taraftar formaları da yenileniyor. Eğer arzu ederseniz formanızın üstüne kendi adınızı ve numaranızı ya da sevdiğiniz oyuncunun adını yazdırabilmeniz mümkün. Taraftar formaları kadın ve erkekler için ayrı olarak üretiliyor ve geniş bir beden seçeneği ile sunuluyor. 
Şortlar 
Taraftar şortları da formalara uygun şekilde yapılıyor. Profesyonel takımın giydiği şortları siz de satın alıp ister futbol oynarken ister spor kıyafet olarak giyebilirsiniz..İster takım olarak satın alın ister tek tek kullanın hem spor yaparken hem günlük yaşamınızda bu ürünleri konforlu bir biçimde kullanabilirsiniz. Forma ve şort takımların kadın, erkek modelleri dışında çocuklar için yapılmış olanları da var. Küçük taraftarların ölçüsüne göre seçebileceğiniz ürünler eminiz onları çok mutlu edecek. Konçlar Uzun futbol çorapları olan konçlar da taraftar ürünleri arasında haklı bir yere sahip. Eğer siz de takımınızın konçları ile futbol oynamak istiyorsanız bu hiç de zor değil. beyaz ve renkli çoraplar zevkinize göre seçiminizi bekliyor.
Diğer Giyim Ürünleri 
Taraftar ürünleri arasında forma ve şortlardan sonra eşofman takımları. Spor yaparken, açık havada yürüyüşte ya da evde dinlenirken takımınızın renklerini her an üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bir diğer en çok istenen ürün taraftar ceketleri. Serin havalarda, yağmur yağarken bu ceketleri giymiş olmaktan ötürü hem mutlu olacaksınız hem de ıslanmayıp soğuktan korunacaksınız. Uyurken de takımınızı ve şampiyonluk planlarını düşleyeceğiniz düşünülerek tasarlanmış, yine hemen her takımın renklerinde pijama bulmak mümkündür. Tatilde denize ve havuza gireceksiniz, eğer henüz mayonuzu almadıysanız takım mayolarından bir tane edinebilirsiniz.. Bir ürün renk ve armasından dolayı çok hoşunuza gidebilir ama kesimi ve bedeni size uygun değilse hem konforlu olmaz hem de üzerinizde iyi durmayabilir. Mümkünse hem üstler hem altları deneyin. Bazen alt ve üst kıyafetler birbirinden farklı bedenlere sahip olabilir. 

Aksesuarlar ve Ev-Yaşam Ürünleri
Taraftar ürünleri sadece giyim parçaları ile kısıtlı değil. Kıyafetlerinize eşlik edebilecek şapkalar, boyunluklar, atkılar, şallar, eldivenler hepsini sevdiğiniz renk ve arma ile bulabilirsiniz. Bunların dışında saat, çakmak, oyuncak, bileklik, anahtarlık gibi her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz aksesuarlar da mevcut. Ev ve dekorasyon ürünlerinde de taraftar ürünlerini kullanabilirsiniz. Tabi i burada aile üyelerinizin onayını almanız şart, aynı takımı tutuyorsanız mesele yok ama farklı takımların taraftarı iseniz her takımın farklı bir ürününü değişik yerlere koyabilirsiniz. Öncelikli olarak battaniye, nevresim takımı, bornoz, yastık takımı, havlu gibi ev tekstili parçalarını seçebilirsiniz. Bunların dışında bardaklar, duvar saatleri, biblolar, tablolar da favori takımınızın renklerinde olabilir. 
Bu sayfada Galatasaray, Fenerbahçe,  Beşiktaş kulüplerinin taraftar formalarını, şortları ve ceketleri size özel indirimli fiyatları ile kolaylıkla bulabilirsiniz