bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Sporcu Besinleri
Sağlıklı ve biçimli bir vücuda sahip olmak için spor kadar spor öncesi ve sonrası iyi beslenmek önemlidir. Antrenman esnasında yıkımı gerçekleşen kasların geri eski haline toparlanması için kasların yapı taşı olan amino asitlere ihtiyaç duyar. Antrenman sonrası alacağınız amino asit desteğiyle kasların hızlıca kendilerini yenilemek için ihtiyaç duyduğu amino asit sayesinde yenileyebilirsiniz. Protein karışımları ise Antrenman öncesi ve sonrası günlük protein ihtiyacını karşılamış olursunuz. Kaslarınızı beslemek için protein tüketiminizi gün içerisinde protein desteğini alabilirsiniz. Kilo almak istiyorsanız yağlanmadan kas kütlenizi artırarak gerekli olan karbonhidrat tedavisidir. İçerdiği karbonhidrat zoru Antrenmanlar sırasında enerji sağlarken kas büyümenizi gerçekleşmektedir. Antrenmanlardan yeterli verim alamadığınızı düşünüyorsanız patlama yapmanızı sağlayacaktır. Performans artırıcı ürünler olarak da bilinen bu ürünler içerdiği bileşenler sayesinde kan dolaşımınızı hızlandıracak ve damarlarınızın genişlenmesini sağlayacak ve kanın kaslara hızlıca dağılmasını sağlayacaktır. Hayvansal gıdalardan sağlanan bu amino asitler vücudunuzda depolanır. 
Sıkça spor yapan kişilerin ihtiyaç duydukları kreatin doğal yolardan elde etmesi oldukça güç dür. vücudunuzda depolanan kreatin daha yoğun çalışa bilme enerjisine sahip olmanızı sağlamaktadır.
Yaz öncesinde yağlardan kurtulmak için ihtiyaç duyulan ürün ise L-karnititn dir. Vücut tarafından üretilen bu amino asit vücut hücrelerin hızlıca yakmasını sağlayan bir etkisine sahiptir. Yürüyüş ve koşu öncesinde kullanarak daha sık bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır. Bütün bu beslenme takviyeleri vücudunuzda değişik etkilere neden olmaktadır. Doğru şekilde kullanıldığı sürece sorun yoktur ama fazla doz zarar verebilir. Bu nedenle bilinçli bir şekilde almanız gerekmektedir.