bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Outdoor Ekipmanlar
Outdoor malzemeleri denilince aklı gelen ilk şey; çakı, bıçak, outdoor çanta, fener, kafa lambası, outdoor kameralar, güvenlik malzemeleri, tırmanma malzemeleri, ilk yardım ve medikal gibi ürünler gelmektedir.
Tüm bu ekipmanları outdoor aktivitelerini yaparken size yardımcı olacaklardır. Örneğin; outdoor bıçaklar ve İsviçre çakısı outdoor aktivitelerinin en önemli aletidir. Eğer tırmanmayı seviyorsanız hem tırmanış ekipmanları edinmelisiniz. büyük kazaları bu ekipman sayesinde engellersiniz ve ilk yardımı yapa bilirsiniz.

Outdoor Giyim
Outdoor giyim sayesinde sizleri hem soğuk hava şartlarından, yağmur ve dolu gibi zorlu doğa şartlarından korur hem de sağlığınız açısından sizi korur. Outdoor giyim adından da anlaşılacağı gibi genellikle açık havada yapılan sporlar dallarında kullanılmaktadır. outdoor aktivitelerle ilgileniyorsanız; outdoor aktivitenize uygun giyinmelisiniz. Kamp, doğa gezileri, tırmanma gibi aktiviteleriniz için outdoor kıyafetleri kullanarak kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Outdoor giyim terletmez kumaşla yapılmaktadır ve su geçtiğin de tez kurumaktadır.
Aradığınız outdoor kıyafetlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Outdoor Ayakkabı & Bot
Outdoor aktiviteleri gün boyu ayakta çok gezdiğiniz için rahat ve ferah ayakkabı ve bot tercih etmelisiniz.
Bu ayakkabıları günlük giydiğimiz ayakkabılarla kıyaslarsak daha rahat ve konforludur diğer ayakkabılara göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kamp ayakkabı çeşitleri; trekking & hiking ayakkabıları, outdoor çizme, outdoor terlik ve sandalet, dağcılık ve tırmanma için özel olarak üretilmiş outdoor ayakkabıları, kar botu, askeri bot ve kaya tırmanışı için oukdoor aktiviteleri için üretilmiştir bu tarz ayakkabıları bu sayfada bulmanız mümkündür.