bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Fitness & Kondisyon
Sağlıklı ve formda olmak için Fitness yapmamız gerekmektedir.
Spor salonlarına gitmeden de yapabilirsiniz. Bunun için gerekli aletleri bu sayfadan bulabilirsiniz.
Besin Takviyeleri
Bu besin takviyeleri vitamin eksikliği bulunanlar tarafından kullanılabilir. Besin takviyeleri: vitamin, protein, demir ve yağ yakıcı ürünlerden oluşur. protein tozları ve yağ yakıcı ürünler genellikle sporcular bu takım besin takviyelerini tercih etmektedirler. Vitamin eksikliğiniz varsa doktorunuza danışınız. Ayrıca besin takviyeleri tamamen bitkisel ve doğaldır. Bu sayfadan bitkisel besin takviyelerine ve gıda takviyelerini bu sayfada rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer spora yeni başladıysanız besin takviyesi almak istiyorsanız bunu uzman birine danışmalısınız. Esin takviyeleri vücudun ihtiyaçlarına göre beli ölçülerde kullanılmalıdır.
Fitness & Kardiyo
Çalışmalarıyla düzgün bir vücuda sahip olmak mümkündür. Eğer spor salonlarına para harcamam ve zaman ayıramam diyorsanız evinizde rahatlıkla çalışacağınız fitness ve kardiyo malzemelerini bu sayfadan bulabilirsiniz. Evinizde çalışa bileceğiniz aletler: pilates ve yoga malzemeleri, dambıl ve ağırlık, step ve aerobik ürünleri, çalışma istasyonu, kapı ve şınav barı, koşu bandı, mekik sehpası, trambolin, ağırlık sehpası ve kondisyon küreği gibi malzemelerdir. Vücudunuzun hareket potansiyeline göre fitness ve kardiyo aletleri tercih edebilirsiniz. Eğlenerek ve zıplayarak egzersiz yapmak istiyorsanız trambolin sayesinde yapmanız mümkündür.Eğer kol kası ve  squat  yapmak istiyorsanız dambıl sayesinde istediğinizi elde edebilirsiniz.Vücudunuzun gergin ve sıklaşmasını istiyorsanız pilates ve yoga malzemelerini kulanabilirsiniz. Size kilo verdirecek ve sağlığınız için yürüyüş yapmak için koşu bandı modelleri bulabilirsiniz.
Masaj Ürünleri
Yoğun iş hayatı olan stresle çalışan insanlara uygun masaj aletlerini bu sayfada bulabilirsiniz.
Stres ve gerginlikten kolayca kurtula bilmek için masaj çok iyi gelmektedir. Size uygun masaj aletlerini bu sayfada bulmanız mümkündür. Gergin olduğunuz zaman ve stresliyken evinize aldığınız masaj aletiSayesinde yorgunluğunuzu alır rahatlarsınız. masaj ürünleri: masaj cihazları, masaj kemeri ve masaj koltuğudur. Bu masaj cihazları sayesinde kimseden yardım almadan kolaylıkla masaj yaptıra bilirsiniz. Bu masaj cihazının rahatlatıcı sayesinden yanı sıra bazı hastalık tedavisine iyi gelmektedir.  Masaj kemeri  en çok tercih edilenler arasındadır.  Masaj kremi bel bölgesinde kaslara ve kan dolaşımını hızlandırmasına yardımcı olmaktadır. en kolay masaj yapanlar arasında masaj koltuğu yer almaktadır. tek yapmanız gereken koltuğa oturmak ve masajın keyfini çıkarmaktır.