bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Bisiklet & Scooter
Bisiklet ve scooter sayesinde hem trafikten kurtulmak ve sporunuzu yapmış olacaksınız. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan taşıt olarak karşımıza çıkmaktadır. bisiklet yolunun çoğalması ve bisiklet kullanıcılarının her gün daha artması ile daha çok bisiklet yolu olmaktadır. Taşıtlar haline geldi tam yeridir. Sadece şehir içi kullanımda değil, treking ve kamp gibi aktivitelerde de maceraseverler tarafından tercih edilen bisiklet ve scooter çeşitlerini de bu sayfada bulabilirsiniz.

 Bisiklet Modelleri
Motorsuz ulaşım araçları arasında yer alır. son yılarda daha çok kullanılmaya başlamıştır. Bisiklet modelleri kullanıcının ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Bisiklet fiyatları kullanılan malzemelerin kalitesine göre dizayn edilir.  Pahalı bisikletler genellikle daha hafif materyallerden üretilir. Bisiklet modelleri; dağ bisikleti, yarış bisikleti, kondisyon bisikleti, katlanır bisiklet, şehir bisikleti gibi çeşitlerle karşımıza çıkmaktadır. Birden fazla binile bilen bisiklet markaları mevcuttur.   Bisan, Salcano, BMX, Bianchi, Ümit genelikle tercih edilen markalardır.  Bütçenize uygun ve kaliteli bisikletler bulunmaktadır bu sayfada size uygun bisiklet bulabilirsiniz.
   
Popüler Bisiklet Markaları
Bisiklet dediğimizde genellikle gençlerin kullanımı daha çoktur ama son yılarda her yaş gurupları tarafından sıkça kullanılmaktadır. Bisan dağ bisikletleri ucuz fiyatı ile genç kullanıcılar tarafından sıkça kullanılan markadır. En çok tavsiye edilen Bianchi marka bisikletler ise doğa sporları ile uğraşanlar için ideal bisiklet modeli olmuştur. En pahalı bisiklet modeli Dahon marka katlanır bisikletler istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabiliriz ve istediğiniz zaman katlayıp kaldıra bilirsiniz.  Şehirde gezerken, otobüse veya tranvayda, metroda binmeniz gerektiğinde bisikletinizi katlayarak kolaylıkla katlayıp kimseye engel olmadan ve yer kaplamadan bine bilirsiniz. Aracınızla birlikte yazlığa ya da tatile giderken de katlanabilir bisikletinizi bagajınızda pratik bir şekilde taşımanız mümkündür.Bu sayfadan size uygun olan bisikleti bulmanız mümkündür.

 Bisiklet Fiyatları ve Diğer Bisiklet Aksesuarları
Bisiklet almadan önce nerede kullanacağınız önemlidir. Bisikletler yol şartlarına göre üretilmekte ve tasarlanmaktadır. Uzun yolda kullanacaksanız yol bisikletlerini tercih etmelisiniz. Uzun yol bisikletleri şehirde kullanmakta mümkündür. Böyle bir bisiklete sahip olmak istiyorsanız bu sayfada rahatlıkla bulabilirsiniz. İşe gitmek için ve ulaşımınızı masrafsız bir şekilde gitmek istiyorsanız şehir bisikleti kullanmanız tavsiye edilmektedir. şehir bisikletinin bazı çeşitlerinde ışıklı uyarıcı ve çamurluk bulunmaktadır. Bu gibi bisiklet aksesuarları şehir içinde sizi büyük ölçüde kolaylık ve güvenlik sağlar. Dağ yollarında ve arazilerde bisiklet turuna çıkacaksanız da dağ bisikleti almanız gerekmektedir. Arazi şartlarına uyum sağlayan dağ bisikletlerinin dayanıklı ve hafif yapısı, bisiklet sürme keyfinizi de beraberinde artıracaktır. Dağ bisikletlerinin  geliştirilmiş fren sistemi sayesinde daha güvenli sürüş yapmanıza yardımcı olur. Bisiklet güvenliği demişken kazalarda sizi koruyacak malzemeler; bisiklet kaskı ve bisiklet eldiveni gibi ürünleri de ihmal etmemek gerek. Bütçenize en uygun bisikletleri burada bulabilirsiniz.