bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Spor & Outdoor
Sağlıklı formda yaşamak için spor yapmak önemlidir.
Spor sağlığımıza çok faydalı bir daldır.
Profesyonel spor yapmak için size gerekli olan araç ve gereçleri sizler için özenle seçerek sizler için kaliteli, hesaplı ve uygun olanla sizlerin beğeninize sunmaktayız.
Tabi spor denildiğinde akla farklı çeşitlerde spor daları vardır. 

Pilates, Fitness ve Kondisyon
Pilates genellikle kadınların tercih etiği spor dalıdır.Vücudunuzdaki bütün kasların çalışmasına yardımcı olur ve omuzlarınızı adeta yeniden yapılandırmanıza yardımcı olur.
Pilates yapmak için gerekli olan aletler pilates matı, pilates topu ve pilates bantı Yürüyüş de özellikle kondisyon açısından oldukça faydalı bir aktivitedir.yaz mevsimlerinde yürüyüş yapmak çok güzel ve eğlencelidir.kış günlerinde havlalar nedeniyle dışarıya rahatlıkla çıkamıyoruz evimizde sağlıklı yürüyüş yapmak için koşu bandı evinizin içinde daha rahat şekilde spor yapmanızı sağlar.
Fitness ve kondisyon için spor salonuna gitmeden önce spor taytı, spor atleti, spor eldiveni gibi malzemeler edinerek daha rahat spor yapabilirsiniz.
Outdoor Spor Ekipmanları
Salon sporları size göre değilse balıkçılık, avcılık, dalış, dağ sporları, kayak veya kampçılık gibi gurupla yapılan sporlara yönele bilirsiniz. Balıkçılık spor değil diye düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz balıkçılık  özveri, sabır ve kondisyon gerektiren bir spordur. Balıkçılıkta uzun sürede ayakta durduğunuz için ne giydiğiniz önemlidir balıkçılıkta giymeniz gereken kıyafetler  termal tayt ve sweatshirtler dir.
Kampçılıkta çok önemli ve malzeme gerektiren bir outdoor aktivitesidir. Kampçı olmak istiyorsanız çok enerjik olmanız gerekiyor. Çünkü: kalori harcayacaksınız çadır kurarken, ateş yakarken, alan keşfederken sabah yürüyüşü yaparken .
Bisiklet Modelleri ve Bisiklet Aksesuarları
Kulaklığınızı kulağınıza takıp yola koyulacağınız arkadaşlarınızla veya ailenizle keyifli ve eğlenceli spor yapabilirsiniz. Keyifli bisiklet yolculukları için Salcano, Mondial, Bisan ve Bianchi gibi üretici firmalarının dağ bisikleti, şehir bisikleti, yarış bisikleti veya çocuk bisikleti gibi bisikletlerden size en uygun olanı bulmanıza yardımcı oluruz.bisikleti  nerde kullanacağınız önemlidir.şehir içi, şehir dışı,dağ bisikleti gibi bisikletleri nerde kullanacağınız önemlidir.
Çocuğunuza güzel karne hediyeleri ve uygun bisikletler bulabilirsiniz.