bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Motosiklet
Motosiklet tutkunları için bir çok motosiklet modellerimiz mevcuttur. Elektrikli motosiklet, scooter motosiklet ve ATV gibi bir çok çeşidimiz mağazalarımızda kullanıcılarına teslim edilmeyi bekliyor.Şimdi bu motosiklet çeditlerimizi sizlere daha yakından tanıtma amacı ile özelliklerinden bahsedelim. Elektrikli scooterlar her yaştan kullanıcılar için uygun tasarlanmış ve çevreye duyarlılığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Denge probleminin en aza indirgenmesi ve kolay kullanım özelliği ile şehir içinde rahatlıkla kullanıma uygundur. Elektrikli motosikletler, elektrikli olması sebebi le bir çok insanın kafasında soru işareti bırakmaktadır. Fakat düşünülenin aksine onu kolay şarj ünitesi ile pratik bir şekilde şarj edebilirsiniz. Aküleri oldukça yüksek kalitede tasarlanmış olduğu uzun mesafeli yolcuklarda gönül rahatığı ile kullanabilirsiniz. Elektrikli motosiklet, ekonomik açıdan daha uygun olması sebebi ile birçok kesime hitap eden ulaşım aracı olarak tercih edilebilir. Hız tutkunu iseniz ve motosiklet kullanmak sizin için bir tutkuysa, racing motosikletler tam da sizin için tasarlanmıştır Günlük hayattaki ulaşımını motosiklet ile sağlayan kullanıcılar için kask önemli bir hayat kaynağıdır. Kask, başınıza gelebilecek olası kaza durumlarda, kafanıza alacağınız darbeleri en aza indirgemeye ve hayati tehlike geçirmenize kısmi olarak engel olmaya yardımcı olur.Her motosiklet kullanıcısının mutlak suretle kullanmak zorunda olduğu Motosiklet kasklarının fiyatları, marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir.
Motosiklet kullanıcıları için, sürüş anında rüzgar ve yağmurdan korunabilmeleri için özel olarak motosiklet botu ve motosiklet montu üretilen motosiklet kıyafetleride mevcuttur. Kış mevsiminde,motosiklet kullanıcıları için güven ve konforlu sürüş gerçekleştirebilmek adına motosiklet montu kullanmaları tavsiye edilir. Motosiklet montu fiyatları, özelliklerine ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Motosikletiniz için çeşitli motosiklet aksesuarları ve yedek parçaları bulmanız mümkündür. Park ettiğiniz yerde motosikletinizin hırısızlık olaylarına  karşı tedbir amacı ile motosiklet kilidi veya motosiklet alarmı satın alabilirsiniz. Zorlu hava koşullarının motosikletinize zarar vermesini istemiyorsanız bir branda ile motosikletinizin üzerini örtebilirsiniz. Motosikletinizi, çeşitli modifiye ürünleri ve aksesuarlar ile kendinize özel tasarlayabilirsiniz.
Nostaljik ve asil görünümüyle cinsiyet farkı olmadan,erkek ve kadınların gözüne hitap eden Mondial scooterlar, üst düzey performans vaadi ile motosiklet tutkunlarını cezbediyor. Özel olarak üretilen çift renkli karenajlar, üzerinde kullanılan nikelaj aksesuarlar ile muazzam tasarlanmış bu scooterlar kalbinizi fethedebilecek düzeydedir. Ayrıca titreşimsiz motor bloğu ile yakıt tasarrufu sağlayabilme imkanı ile kaçınılmaz bir fırsat haline geliyor. Yuki, Kanuni, Kuba, Salcano, Ramzey, Bisan, Suzuki gibi markaların scooter modellerinden sizin için en uygun olanı düşündüğünüz scooter modelini tercih ederek hayallerinize kavuşabilirsiniz. Scooter motosiklet fiyatları, marka ve modellere göre değişkenlik göstermektedir.