bazarci.net

Programlanabilir Robot (Android IOS Uyumlu) Wonder Workshop Dash Robot

6 % 2.058,40 ₺ 1.922,00 ₺

Roli Block Lightpad BLOCK

16 % 583,00 ₺ 484,00 ₺

Sphero Spiderman (İnteraktif Uygulama Özellikli)

0 % 382,00 ₺ 382,00 ₺

Hobileriniz
Hobileriniz ve boş zamanlarınız için özenle her yaşta ve her kişilikteki kişiler için uygun olan çeşit çeşit etkinlikler, kitaplar, dergiler, Müzik Enstrümanları ve ekipmanları, hobi oyunları, filmler, müzik ve meda, sinema ve tiyatro biletleri sizler için özenle seçilmektedir.
Kitap olarak edebiyat, eğitim, çocuk ve gençlik, araştırma ve tarih, siyaset, akademik, kişisel gelişim ve psikoloji, din ve mitoloji, dijital yayın, hobi, aile ve çocuk, sağlık ve spor, diyet, iş, ekonomi ve pazarlama, çizgi roman ve mizah, yemek, gezi ve tur, dergi, yabancı dil kitapları, sanat, son yıllarda çok popüler olan e-kitap seçenekleri sizlere sunulmuştur ve size sadece kendinize uygun olanı seçmek düşer.
Müzik ile ilgileniyorsanız profesyonel ve amatör çalgılar ve malzemelerini burada bulabilirsiniz. Gitarlar, amfiler, orglar, piyanolar, kulaklıklar, mikrofonlar, bateriler, vurmalı çalgılar, nefesli çalgılar, telli çalgılar, yaylı çalgılar, akordiyonlar, eğitim setleri ile kaliteli ve hoş müzikler ve sesler oluşturmak kaliteli ürünler ile hiç olmadığı kadar sizler için kolay olacaktır.
Hobi oyunları ise oyunları sevenler için adeta biçilmiş bir kaftan olup dilediğiniz oyun ile keyifli dakikalar geçirmeniz artık mümkün. Uzaktan kumandalı araçlar, oyunlar ve oyun takımları isteğinize göre alıp bol eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Dünyada olduk gelişmiş olan film sektörü herkesin beğenisini toplamakla beraber ülkemizde ve dünyadan seçmeceler ile animasyon ve çizgi film, belgeseller, müzik ve sahne, posterler, film aksesuarları, eğitim ve sağlık, spor ve yoga ile istediğiniz seçimi yapabilir dilerseniz de eğitim setleri ile sizde bir oyuncu olma imkanı ile hoş zamanlar geçirebilirsiniz.
Ruhun gıdası olan müzik ile yerli ve yabancı olarak dilediğiniz platform üzerinde yada nostalji ürün pikap ve plak içinde bulmanız mümkün.
İstediğiniz sinema ve tiyatro için biletleri seçmek size kalmıştır.