bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Çocuk Giyim & Aksesuar
Çocuk kıyafetleri çocukların ilgisini çekecek desenlerden ve renklerden yapılmıştır. Erkek çocukla kız çocukla arasında küçük farklılıklar görebilirsiniz. çocuk kıyafetleri çocuk giyim ve aksesuarları :elbiselerden pantolonlara, montlardan mayolara, iç giyim ürünlerinden atkı, bere gibi aksesuarlar bu sayfada bulunmaktadır.
Çocuk Kıyafetleri Seçimi
Çocuklar için kıyafet seçimi çocuklarınızın sağlığı açısından önemlidir. Çocuğunuza aldığınız elbisenin meteryale dikkat etmeniz gerekir. Yünlü kıyafetler çocukları kaşıntı yaptırmaktadır.bundan dolayı çocuklarınız yünlü kıyafetler yerine %100 pamuklu kıyafetler tercih etmelisiniz.çocuklara aldığınız kıyafetler cilde temas etiğinden dolayı yıkamalısınız.çocukların bünyesi gelişmediğinden dolayı ısı kayıpları yaşarlar 37 derecenin altına düşmemesine dikkat etmelisiniz. Kış aylarında çocuğunuza uygun montları buradan bulabilirsiniz.
Çocuk Giyim Aksesuarları
Çocuk kıyafeti ne kadar önemliyse çocuk aksesuarı o kadar önemlidir.erkek çocuk için aksesuar : kravat, papyon, pantolon askısı ve kemerdir. Çocuk pantolon askısı çocuğunuzun pantolonunun düşmemesini engeller ve sabit durur. Kravat ve papyon gömlekler için tercih edilen çocuk aksesuarıdır. Çocuklarınız için kış aylarında eldiven, mont, atkı gibi aksesuarlar bulunmaktadır.kız çocukları için saç bandı, taç, toka, takma saç gibi aksesuarlar bulunmaktadır.
Çocuk Giyim Markaları ve Fiyatları
Soobe, Chicco, U.S. Polo, Wonder Kids, Civil gibi markaların ürettiği aksesuar hem kız çocuklar hem erkek çocuklar için tasarlamıştır. Çocuk kıyafetleri sektöründe yer alan markalardan olan Disney, parti kostümü üretmektedir. Parti kotsumu çocuklar tarafından sıkça tercih edilmektedir.  Normal kıyafet modelleri, tasarım kıyafet modellerine göre daha uygun fiyatlarda olmaktadır. 
Alerjik olmayan ve %100 pamuktan üretilen giysiler, diğer malzemelerden daha kaliteli ve alerjik olmayan ve kaşıntı yapmayan kıyafetler alabilirsiniz.