bazarci.net
bazarci.net Mağaza Talep Formu

Ofis Mobilyası
Masa, koltuk ve dolap başta olmak üzere aradığınız bütün ofis mobilyaları bazarci.net ’de bulma imkanınız var. Ofis mobilyası, ister ofislerinizde isterseniz evinizin çalışma odasında daha verimli ve daha konforlu çalışmanız için ihtiyacınız olan ortamı size sağlayacaktır. Ofis mobilyası fiyatları seçtiğiniz ürünün boyutuna, malzeme kalitesine, işlevselliğine ve markasına göre değişiken olabilir. Masa ve dolap gibi mobilyalarda beyaz, kahverengi ve siyah renkler ağırlıktayken koltuk ve sandalyelerde renk çeşitliliği oldukça fazladır. Bazar.ci.net ’de bulunan birçok ofis mobilyası seçeneğinden size hitap eden, zevkinize en uygun mobilyayı seçerek ofisinizi düzebilirsiniz. 

Ofis Koltuk & Kanepe
Ofis mobilyası kategorisinde bulunan ofis koltuk ve kanepe takımları kullanım amaçlarına göre birçok farklı modelde üretilmiştir. Standart bir çalışma sandalyesi uygun fiyat ve renk çeşitliliği ile bütün çalışma ortamlarına uyum sağlayabilir. Kendiniz ve konuklarınız için daha geniş ve rahat modeller arıyorsanız müdür koltuğu olarak nitelendirilen ürünleri incelemeniz size sağlıklı sonuçlar verecektir. Bu koltukların sırt kısımları uzun olduğu için oturarak geçirdiğiniz zamanlar da daha rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlar.

Dosya Dolabı & Raf
İş hayatının olmazsa olmazlarından bir diğeri de dosyalar. Özellikle basılı dosyalarla çalışma zorunluluğu olan bir iş yapıyorsanız eski dosyaların birbirine karışmaması ve yeni dosyaların eksiksiz eklenmesini garanti altına almak için düzenli olmanızda fayda var. Bu düzeni sağlamak için ofis mobilyası kategorisindeki zekice düşünülmüş dosya dolapları ve ekstra yer kazandıran rafları çalışma ortamınızda bulundurmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Oldukça şık modellere sahip bu ürünler sadece dosyalarınızı düzenlemekle kalmaz, ofisinize şık bir hava katarakta mobilyalarınız arasında ki uyumu destekler.

Sehpa
Ofis mobilyası kategorisine de dahil olan sehpalar oldukça işlevsel çok amaçlı bir dekorasyon ürünüdür. Güncel dergileri, broşürlerinizi ve el kitaplarınızı sehpalarınızın üzerinde sergileyebilirsiniz. Konuklarınızla veya çalışanlarınızla yaptığınız toplantılarınızda içecek ve yiyeceklerinizi üzerinde barındırmanız için de bu mobilyalar idealdir. Katlanabilir sehpalar yerleşim faktörü açısından tasarruf sağlar. Zigon sehpalar genelde dörtlü olarak satılır ve çalışma odasında bulunan kişilere ayrı ayrı dağıtılabildiği için daha pratik bir çözüm yolu sunar.

Banko
Banko ve diğer ofis mobilyası takımları çalışma ortamları için pratik ve şık dekorasyonlar yaratmanıza yarar. Bir banko ofis girişlerinde hem masa hem de raf olarak kullanılabilir ve gelen konukları karşılamak için şık bir başlangıç sergiler. Bir ofis takımı masa ve kesonu bir arada sunabilir. Bazı modeller köşe mobilyası olarak da kullanılabilir.

Keson
Ofis mobilyası kategorisinin vazgeçilmezlerinden biri olan keson birkaç çekmeceli, tekerlekli ve kilitlenebilir ofis dolaplarıdır. Kesonları bağımsız olarak satın alma imkanınız olduğu gibi renklerini de diğer ofis mobilyalarına rahatlıkla uydurabilirsiniz. Çalışanlarınızın dosyalarını ve diğer eşyalarını güvenli bir şekilde muhafaza etmeleri için kesonsu mutlaka bulundurmalısınız.

Kütüphane
Dosyalarınızdan ayrı olarak kitaplarınızı ve şık aksesuarlarınızı koyarak ofiste kaliteli bir hava yaratmak isterseniz dekorasyona mutlaka kütüphane de eklemeniz gerekmektedir. Kapalı ya da açık raflı kütüphaneler beyaz, siyah ve kahverengi gibi renklerde, ahşap ve çelik gibi malzemelerle beğeninize sunuluyor. Kütüphanenizi ister ofis mobilyası, ister çalışma odası mobilyası olarak kullanabilirsiniz