Mavi Çocuk Sandalyesi

11 % 90,00 ₺ 79,90 ₺

Mobilya

Mobilyalar bir evin ya da ofisin olmazsa olmazıdır, diyebiliriz. Yıllar boyu kullanılan ev eşyaları arasında olan mobilyalar, bir yerin yaşam alanına dönüşmesinde rol oynayan en büyük faktördür. Yeni ev kuran ve evini baştan aşağı yenilemek isteyenlerin ilk ihtiyaç duydukları mobilyalar ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizinle paylaştığımız yazımızda bulacaksınız.

Kategorimizde Bulabileceğiniz Mobilya Çeşitleri;

Bir evin dayanıp döşenmesi için ihtiyaç duyduğu mobilya çeşitliliği tabi ki oldukça fazladır. Genel olarak 2+1 şeklinde yapılandırılmış olan daireleri göz önünde bulundurup dizayn etmek için belli başlı mobilya seçeneklerine ihtiyaç duyulur. Bunlar genellikle şu şekildedir, salon için mobilya takımı, koltuk takımları ve yatak odası için hazırlanmış takımlarıdır. Özellikle salon ve yatak odası bir evin olmazsa olmaz odalarıdır. Bu yüzden mobilya seçimi sırasında özellikle bu iki oda üzerinde durularak seçim yapılır. Kategorimiz içerisinden yatak odası mobilyalarını ayrı ayrı alabileceğiniz gibi yatak odası takımlarına da yönelme imkanı bulabilirsiniz. Kategorimizde yatak odası takımları model çeşitliliği olarak oldukça geniş bir ağa sahiptir. Bu çeşitlilik arasından  zevkinize ve odanıza en uygun olanını, size en çok hitap edeni güven içinde sipariş edebilirsiniz. Bununla beraber yine bu kategori içerisinden; karyola, baza, oturma grupları, mobilya aksesuarları, yemek odası, kitaplık ve raf, sandalye, mutfak mobilyası gibi diğer mobilya çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm mobilya ürünlerini bulabileceğiniz bu kategoride aynı zamanda her tarza hitap eden ve her eve uygun olan modeller mevcuttur. Kategorimizde ayrıca mobilya çeşitliliğinin yanı sıra nakliye ve montajda ihtiyacınız olabilecek ürünler de yer almaktadır. Bir ev için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi burada bulabileceğinizden hiç kuşkunuz olmasın.

Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

 

Gerek yeni evlenecek olan çiftler gerekse evini ya da bir eşyasını baştan aşağı yenilemek isteyen kullanıcılar, aldıkları bir mobilyayı uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilmeyi isterler . Doğru mobilya seçmek ve böylece onu uzun zaman kullanabilmek için mobilya seçmeden önce bilmeniz gereken bazı önemli kriterler vardır. Bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşarak, mobilya seçimindeki sizlere yardımcı olacağız. Mobilyayı uzun zaman boyunca kullanabilmenin temel sırrı mobilya yapımında kullanılan malzemenin kalitesidir. Bu yüzden öncelikle mobilyanın malzemesini doğru seçmek zorundasınız. Ahşap tercihini yaparken özellikle fırılanmış gürgen, karaağaç, meşe, huş, ceviz ve teak ağaçlarına yönelmeniz faydalı olacaktır. Bu ağaçlar dayanıklı ve sağlam yapıdadırlar. Dolayısıyla bu ağaçlardan yapılan mobilyaları uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür. Daha uygun fiyatlı mobilya çeşitleri arıyorsanız MDF ve sunta olanları inceleyebilirsiniz. MDF mobilyalar, sunta mobilyalara göre daha sağlam yapıda ve ağaçlar gibi uzun ömürlülüğe sahip olan mobilyalardır. Suntalam mobilyaları özellikle orta sehpa, zigon sehpa, raf, TV sehpası ve banyo mobilyası gibi ürünlerde gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Ancak gardrop, yemek masası gibi dayanıklılığın daha ön planda olduğu ürünlerde tercihinizi MDF ya da ağaç mobilyalardan yana yapmanızı tavsiye ederiz.